Klatka jednowejściowa na kunę (KK/01/2016)

Pułapka żywołowna  rozwiąże problemy ze kunami domowym i leśnymi, norkami, tchórzami czy większymi szczurami. Wymiar – 60 x 21 x 21 cm

Mimo niewielkich rozmiarów ten model jest bardzo łowny ze względu na swoją unikalną konstrukcję. W przestrzeni pułapki zastosowaliśmy dwie grodzie, które zmuszają zwierzę do wejścia w całości do środka po przynętę. Wielką zaletą jest również umieszczenie wszystkich mechanizmów spustowych wewnątrz konstrukcji, dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zamaskować pułapkę z każdej strony lub wstawić bezpośrednio do nory.

Jest to pułapka jedno-wejściową niewielki rozmiar pozwala nam bez trudności zmieścić pod samochodem (przydatne jeśli kuny przegryzają nam okablowanie w samochodzie).Łatwo się ją zastawia a łączenia w pułapce są spawane. Produkt jest w pełni profesjonalny, przykładamy dużą uwagę do jakości.

Pułapka wyposażona jest w dodatkowe drzwiczki do zakładania przynęty gdzie umieściliśmy wygodne miejsce na jajko (Uwaga jeśli chcesz stworzyć imitację gniazda koniecznie użyj do tego siana z kurnika i włóż do środka maksymalnie dwa jajka.)

chwytacz_k3_1

Szeroka rączka transportowa chroni Cię przed zadrapaniem podczas transportu.

QUICK LOCK SYSTEM – dzięki niemu pułapka zamyka się 5x szybciej niż przy systemie grawitacyjnym, a podłożę na którym umieszczamy łapkę może mieć do 60 stopni nachylenia.

SAFE DOOR SYSTEM – daję bezpieczeństwo podczas transportu zwierzęcia po odłowieniu. Jeśli pułapka obróci się lub przewróci na bok SAFE DOOR nie pozwoli łapce się otworzyć.

Nasze pułapki tworzymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie traperskie naszych ekspertów. Produkt który dostaniesz jest wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości.

Zastaw pułapkę która jest profesjonalnym wyrobem, pozbędziesz się drapieżnika szybko i raz na zawsze.

Cena za dzień – 50,00zł

Promocje:

Weekend (odbiór w piątek, zwrot w poniedziałek) – 100,00zł – 50,00złoszczędzasz 100,00zł

Tydzień (7 dni) – 350,00zł – 90,00złoszczędzasz 260,00zł

Dwa tygodnie (14 dni) – 700,00zł – 150,00złoszczędzasz 550,00zł


Przy zawieraniu umowy doliczana jest kaucja w wysokości 150,00zł.

W przypadku wynajmu na okres dłuższy niż 14 dni, opłata za każdy kolejny dzień wynosi 15,00zł i jest płatna w dniu zdania sprzętu.


Wszystkie kwoty zawierają podatek VAT 23%.